• אלירן מאור-טריפמן

אז, שנתחיל?

ברוכים הבאים ל- MisterBrainy, הבייבי החדש שלי, אני ממש שמח שהחלטתם לבקר!


שמי אלירן מאור-טריפמן, ואני בעולם פיתוח ההדרכה כבר למעלה מ8 שנים, בתפקידים שונים - מפתח הדרכה, מנהל פרויקטים, מנהל הדרכה, יו ניים איט. עבדתי עם ארגונים ישראליים וארגונים גלובליים בפרויקטים מעניינים ומאתגרים במיוחד, וצברתי המון המון (המון) ידע.


ועכשיו, הגיע הזמן להתחיל מקום משלי :)


מטרתו העיקרית של הבלוג הזה תהיה לחשוף אתכם למגוון כלים, שיטות ומודלים חדשים בעולם פיתוח ההדרכה. יש לי כבר רשימה של נושאים שאותם אני אסקור בבלוג לאורך השבועות הקרובים, וכמובן שאני יותר מאשמח לקבל מכם רעיונות.

עולם פיתוח ההדרכה איננו סטטי, וטוב שכך. כל הזמן אנחנו מגלים על כלים חדשים, טכנולוגיות מעניינות ואנשי מפתח נוספים שאפשר להתייעץ איתם וללמוד מהם. יש לנו, בארץ ובעולם, קהילה של ממש, שמתקדמת ומתפתחת ומחפשת דרכים חדשות להנגיש חומר לסוגי לומדים שונים.


אני אעבוד בשבילכם בבלוג הזה,

אחפש את מה שהקהילה שלנו כל כך אוהבת - ידע, ואדאג להעביר לכם אותו בצורה הכי פרקטית ואפקטיבית שיש.


וויש מי לאק,

יהיה כאן מעניין

אלירן.

נעים להכיר!

שמי אלירן מאור-טריפמן, ואני מנהל ומפתח הדרכה כבר למעלה מ-8 שנים.

לאורך השנים פיתחתי מאות תוצרי הדרכה מתוקשבים וקלאסיים למגוון ארגונים גלובליים וישראליים - מצגות, לומדות, סרטונים, אינפוגרפיקות, וובינרים, קורסים ועוד. בכל תוצר ניסיתי להביא משהו אחר, ייחודי, אפקטיבי ופרקטי לארגון כדי להפוך את התוצר ל"וואו" הנדרש, וזה האתגר שאני כל כך נהנה לפצח בכל פעם שאני מתחיל פרויקט הדרכה חדש.

לאחרונה יצאתי לדרך עצמאית והבלוג הוא הדרך שלי לחלוק איתכם את הידע שצברתי לאורך השנים, וגם לחקור ולסקור כיוונים חדשים בעולם פיתוח ההדרכה. 

קריאה מהנה!

LTS_MG_3101_1884lowsq.jpg
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn Social Icon